Jakość wyciskarek 2 generacji marki Hurom

Druga generacja urządzeń w przeciwieństwie do pierwszej daje nam możliwość przygotowania bardziej klarownego soku. Jest to sok, w którym nie będą wyczuwalne grudki. Jest to wielka zaleta nowych sprzętów. Jeśli chodzi o silnik w nowej generacji urządzeń także mamy 150W. Obroty wykonywane są w takim samym tempie i będzie ich 40 na minutę. Taka technologia działania to gwarancja przygotowywania soku, który pod kątem jakości będzie rzeczywiście perfekcyjny i znajdować się tam będzie najwięcej cennych składników odżywczych, witamin oraz minerałów.

Zasada przy tych urządzeniach jest bardzo prosta a wiec im mniej obrotów tym lepsza będzie jakość soku i większa zawartośc najlepszych składników dla naszego organizmu. Jeśli chodzi o udoskonalenia jakie pojawiły się w nowej generacji urządzeń to między innymi misa. Mamy większy otwór, którym wydostawać się będzie pulpa, dzięki czemu będziemy się jej pozbawiać zdecydowanie szybciej. Dodatkowo o sprawi, że zdecydowanie łatwiejsze będzie dzięki temu mycie takiego urządzenia po przygotowaniu smacznego soku.

Kolejna rzecz jaka się pojawiła w Huromie 2 generacji to tak zwany modyfikator wypływu pulpy. Mamy także ulepszone sito, które nie ma otworów i nierówności. W drugiej generacji to sito jest bardziej gładkie i dlatego mamy mniej zakamarków, którymi pulpa będzie się wydostawać. Dzięki temu łatwiej będzie się to urządzenie czyścić. Tak samo w pierwszej jak i w drugiej generacji konieczne będzie używanie specjalnej szczoteczki. Jednak ta druga generacja ma lepiej przygotowane rozwiązania i to czyszczenie będzie dokładniejsze. Jednak najważniejszy zawsze będzie wałek i ten w drugiej generacji został dość mocno zmieniony. Jest to innowacyjne rozwiązanie, w którym znalazły się dwa specjalne liście tnące, które będą rozdrabniać nam wstępnie to wszystko co do urządzenia będziemy wrzucać. Wałek drugiej generacji ma jeszcze więcej kanałów, które wyciskają sok i tym samym jego wydajność będzie jeszcze lepsza, da nam więcej możliwości, gdy chodzi o przygotowywanie pysznego soku.