Wyciskarka pozioma Matstone Advance 6w1

Matstone drugiej generacji to urządzenie, które mocno się zmieniło. Największą innowacją jest między innymi świetnie przygotowany wałek ślimakowy. Jest on zbudowany z ULTEMU- innowacyjnego, doskonałego plastiku o bardzo dużej wytrzymałości, który nie będzie reagował z kwasami owocowymi. Dzięki temu produkty są jeszcze lepsze pod kątem jakości i będą dawały nam gwarancje przygotowania rzeczywiście świetnych jakościowo pokarmów. Jeśli chcemy mieć większa klarowność soku znajdziemy w zestawie sito, które będzie pasować do dzbanka na sok. Jeśli będziemy je używać otrzymamy doskonały klarowny napój.

Matstone to obecnie taka propozycja, której możliwości są wyjątkowe. Mamy tam również sito do soków, które ma największa powierzchnię ze wszystkich dostępnych na rynku urządzeń. Dzięki temu te możliwości rosną cały czas. Dzięki dodatkowym nasadkom jakie otrzymujemy mamy 6 ciekawych funkcjonalnych rozwiązań, które rzeczywiście będą się świetnie sprawdzać i tym samym te możliwości będą oczywiście znacząco rosły. Miedzy innymi mamy możliwość przygotowywania trzech rodzajów makaronów. Producent daje nam rzeczywiście wiele możliwości. Oprócz tego, że możemy tym urządzeniem formować takie makarony to mamy również możliwość umieszczenia tam produktów i również gładkie ciasto na makaron przez sprzęt będzie dla nas przygotowane.

To wszystko jest naprawdę bardzo wygodne i dlatego sprzęt będzie się w każdej kuchni sprawdzał doskonale. Otrzymujemy pojemnik na sok i pulpę, konkretny popychacz czy też szczotkę, która będzie nam ułatwiała czyszczenie urządzenia. Do tego również pełne sito, które umożliwi nam mielenie praktycznie wszystkich produktów. dzięki niemu stworzyć można świetne pasztety, składniki esseńskiego chlebka. Montaż i czyszczenie urządzenia jest bardzo proste i również z tego w miarę możliwości powinniśmy korzystać. Komfort jakie daje nam urządzenia Matstone jest rzeczywiście wyjątkowy i dlatego powinniśmy dążyć do tego, my maksymalizować wykorzystanie tego właśnie urządzenia.